Internet

 

Nasza infrastruktura rozbudowywana od 2000 roku, umożliwia nam świadczenie usługi dostępu do sieci Internet na wysokim poziomie technicznym.

Przyłącza do naszych klientów wykonywane są na profesjonalnym sprzęcie nie wymagającym od użytkowników znajomości jego działania i umożliwiają docelowo podpięcie dowolnej ilości komputerów w domu klienta. Jesteśmy bardzo elastyczni względem umów z naszymi klientami i realizujemy niestandardowe rozwiązania i udogodnienia. Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych jak i do firm i instytucji.

 

Obecnie dostęp do sieci Internet dostępny jest w sześciu Gminach:

Radymno, Munina, Chłopice, Rokietnica, Roźwienica, Pruchnik, i obejmuje miejscowości:

Boratyn, Bystrowice, Chłopice, Cząstkowice, Czelatyce, Dobkowice, Jankowice, Łowce, Ostrów, Radymno, Rokietnica, Roźwienica, Skołoszów, Tapin, Tuligłowy, Tyniowice, Munina, Więckowice, Wola Rokietnicka, Wola Roźwienicka, Zabłotce, Zamiechów, Zamojsce.
 

Posiadamy doświadczoną ekipę serwisową która służy pomocą i jest dostępna dla zadań planowych od poniedziałku do piątku w godz. 8-16. Oczywiście nasza infrastruktura serwisowana jest przez całą dobę 7 dni w tygodniu.

 

 

Bezprzewodowy Internet w Laptopie

W ofercie naszej dla klientów naszej sieci znajduje się sprzęt WiFi do bezprzewodowego podłączenia Laptopa

  • Routery

Tp-link 841n - Cena 140 zł (Cena obejmuje dowóz do konfigurację !!!)

 

Przedatne programy: