Internet Światłowodowy

 

Od 2020r rozpoczęliśmy rozbudowę naszej sieci światłowodowej, umożliwia to nam obecnie świadczenie usługi dostępu do sieci Internet w technologi szerokopasmowej.

Obecnie dostęp po sieci Internet poprzez naszą sieć światłowodową dostępny jest na terenie miejscowości Łowce.Internet Bezprzewodowy

 

Nasza infrastruktura bezprzewodowa rozbudowywana od 2000 roku, umożliwia nam świadczenie usługi dostępu do sieci Internet na wysokim poziomie technicznym.

Obecnie dostęp do sieci Internet poprzez naszą sieć Bezprzewodową dostępny jest w sześciu Gminach:

Radymno, Munina, Chłopice, Rokietnica, Roźwienica, Pruchnik, i obejmuje miejscowości:

Boratyn, Bystrowice, Chłopice, Cząstkowice, Czelatyce, Dobkowice, Jankowice, Łowce, Ostrów, Radymno, Rokietnica, Roźwienica, Skołoszów, Tapin, Tuligłowy, Tyniowice, Munina, Więckowice, Wola Rokietnicka, Wola Roźwienicka, Zabłotce, Zamiechów, Zamojsce.
 

Przyłącza do naszych klientów wykonywane są na profesjonalnym sprzęcie nie wymagającym od użytkowników znajomości jego działania i umożliwiają docelowo podpięcie dowolnej ilości komputerów w domu klienta. Jesteśmy bardzo elastyczni względem umów z naszymi klientami i realizujemy niestandardowe rozwiązania i udogodnienia. Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych jak i do firm i instytucji.

 

Posiadamy doświadczoną ekipę serwisową która służy pomocą i jest dostępna dla zadań planowych od poniedziałku do piątku w godz. 9-16. Oczywiście nasza infrastruktura serwisowana jest przez całą dobę 7 dni w tygodniu.

 

 

Bezprzewodowy Internet w Laptopie

W ofercie naszej dla klientów naszej sieci znajduje się sprzęt WiFi do bezprzewodowego podłączenia Laptopa

  • Routery

Tp-link 841 - Cena 140 zł

Tp-link 940 - Cena 160 zł

Mesh MW3 - Cena od 420 zł

Mesh MW6 - Cena od 620 zł

 

Przedatne programy: